N-Vormi tegevusvaldkonda kuulub ka tehiskivi töötlemine. See on paljudeks aastateks ilma õmblusteta tehnoloogiat kasutades praktiline, vastupidav loodussõbralik materjal, mida on praktiliselt võimatu eristada looduslikust kivist.

Tehiskivi – see on naturaalsed mineraalid, mis kuuluvad komposiitkivide koostisesse ja mida seob akrüül. Materjal on vastupidav mehaanilisele survele ja temperatuurimõjudele, ultraviolettkiirgusele ning samuti mitmesuguste keemiliste elementide, bensiin, petrooleum, olmelahustid, kohvi, õli, jood jms suhtes. Ei erita mingeid lõhnu ega aineid.
Akrüülist tehiskivi on vettpidav, sobib suurepäraselt tänapäeva vannituppa, kööki, köögitöötasapinnaks, valamulauaks kui ka basseinide ehitamiseks. Oleme valmistanud nii baarilette kui haiglate ja laboratooriumite töötasapindu.

Tehiskivi oma töötlemisomaduste poolest ühendab endas omadusi, mille ühitamine muude materjalide puhul on välistatud. Seetõttu on akrüültehiskivist lauaplaadid ideaalsed kasutuses ning on pälvinud teenitud nõudluse. Paksus, kuju ja dekoor ei ole piiratud.

N-Vormi põhilisteks koostööpartneriteks ja tarnijateks on Staron®, DURAT®, Corian® jt.

Staron® dekooridega tutvumiseks klikka SIIA!
DURAT® dekooridega tutvumiseks klikka SIIA!